TA7OM – Hudaverdi Gunes

image_pdfimage_print

ta7om-anten.fw

Welcome to the

TA7OM Amateur Radio Websites

ta7om-kule

10m 15m 20m Full Size Yagi -TA7OM Antenna Tower

 

Web sayfamı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Kişisel web sayfamda birçok bilgiye yer vermeye çalışacağım.

Radyo Amatörlüğü, Antenler ve Elektronik  alanlarında bilgi ve tecrübelerimi paylaştığım Projelerin tamamına yakını tarafımca tasarlanmış ve denendikten sonra Makale haline getirilerek burada veya Dernek Sayfalarında yayınlanmıştır.

Amatörlerin faydalanması için paylaşılan bu projelerime ait bilgi ve belgeleri ticari amaç olmadıktan sonra kaynak göstererek ayrım yapmadan herkes ve kesim dilediği gibi paylaşabilir/kullanabilir. (Radyo Amatörlüğüne yaptığım hizmetleri Alçakça İthamlarıyla kirletmeye ve karalamaya çalışanlar dahi faydalanabilirler, onları Yüce yaradana havale ediyorum)..

Yaptığınız ve çalıştırdığınız Projelere ait bir adet resmi e-mail yolu ile tarafıma göndermenizi rica ediyorum. Gönderdiğiniz resimler aynı Proje altında yayınlanacaktır. Ayrıca aldığınız sonucu veya karşılaştığınız sorunları ilgili proje altında bulunan “Yorum Gönder” bölümüne yazabilirsiniz.

İstediğiniz zaman çekinmeden tarafıma ulaşabilir ve projeler ile ilgili kafanıza takılan konular hakkında soru sorabilirsiniz.

cable.fw

Flag Counter

image_pdfimage_print
Translate »