Welcome to the TA7OM Amateur Radio Websites

      Web sayfamı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Kişisel web sayfamda birçok bilgiye yer vermeye çalışacağım.

      Radyo Amatörlüğü, Antenler ve Elektronik  alanlarında bilgi ve tecrübelerimi paylaştığım Projelerin tamamına yakını tarafımca tasarlanmış ve denendikten sonra Makale haline getirilerek burada veya Dernek Sayfalarında yayınlanmıştır.

    Amatörlerin faydalanması için paylaşılan bu projelerime ait bilgi ve belgeleri ticari amaç olmadıktan sonra kaynak göstererek ayrım yapmadan herkes ve kesim dilediği gibi paylaşabilir/kullanabilir. (Radyo Amatörlüğüne yaptığım hizmetleri Alçakça İthamlarıyla kirletmeye ve karalamaya çalışanlar dahi faydalanabilirler, onları Yüce yaradana havale ediyorum)..

      Yaptığınız ve çalıştırdığınız Projelere ait bir adet Fotoğraf e-mail yolu ile tarafıma göndermenizi rica ediyorum. Gönderdiğiniz Fotoğraflar aynı Proje altında yayınlanacaktır. Ayrıca aldığınız sonucu veya karşılaştığınız sorunları ilgili proje altında bulunan “Yorum Gönder” bölümüne yazabilirsiniz.

      İstediğiniz zaman çekinmeden tarafıma ulaşabilir ve projeler ile ilgili kafanıza takılan konular hakkında soru sorabilirsiniz.

 

Hi All,

Welcome to my webpage;

I hope you enjoy reading my pages, which I’ve tried to make useful and entertaining for readers.

I work as a Airport, and have been a licensed radio amateur for more than since 1994.
This website mainly reflects my interests in radio communication, experimentation and construction, but a few other items may occasionally appear.

Please don’t hesitate to contact me, especially if you spot any errors or omissions.

Regards,

      73!
      Huda – TA7OM

TA7OM